Home » Aktualności » Podziękowania!

Podziękowania!

W bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 bardzo chętnie pomagał innym i nadal pomaga!!! Za włożony trud, wysiłek oraz zaangażowanie powoli… powoli… przychodzą do Szkoły podziękowania! Członkowie Samorządu Uczniowskiego bardzo są dumni, iż nasze starania są zauważane i doceniane.

Przypominamy…. nasza szkoła już po raz ósmy przystąpiła do „Góry Grosza”, która została przyjęta przez uczniów z wielkim entuzjazmem. Liczenie zebranych „grosików” trwało kilka dni i okazało się, że zebraliśmy 85 kg – w sumie 64 275 monet!!!

Za nasz trud otrzymaliśmy podziękowania, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by innym mogło być lepiej.

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.”

Góra_grosza

Skip to content