Home » Aktualności » DECYDUJĄCY MOMENT 2021 – Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

DECYDUJĄCY MOMENT 2021 – Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

ZESPÓŁ „CENTRUM EDUKACJI KULTURALNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY”

 WE WROCŁAWIU

 V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

DECYDUJĄCY MOMENT 2021

 

Tematem konkursu jest szerokie pojęcie „decydującego momentu” w fotografii reportażowej, odnoszące się do twórczości wybitnego fotoreportera XX wieku Henri Cartier – Bressona. „Decydujący moment” Cartier – Bressona, to ułamek sekundy, który wyraża kwintesencję danej chwili, gdy jawi się ona jako doskonała całość. Zadaniem konkursowym jest więc wykonanie zdjęcia, które powinno streszczać zdarzenia w ich kulminacyjnym momencie – tak przypadkowe, jak i przewidywalne.

Regulamin konkursu DECYDUJĄCY MOMENT 2021 (.pdf)

Skip to content