Home » Aktualności » Festiwal E(x)plory we Wrocławiu 19 marca 2021 r.

Festiwal E(x)plory we Wrocławiu 19 marca 2021 r.

Zapraszamy na tegoroczny Festiwal E(x)plory we Wrocławiu 19 marca 2021 roku. Nadal w formule ONLINE, tym razem na platformie HOPIN. Bogaty program zajęć dla młodzieży. Temat Festiwalu to Świat Technologii. Na każdym z Festiwali będzie też „temat dla nauczyciela”, spotkanie informacyjne o innych naszych projektach – np. mentoring i co najważniejsze tzw. „pitching” projektów konkursowych czyli w jednym pokoju o godz. 14, uczestnicy konkursowi po kolei będą opowiadać o swoich projektach.

Program w załączeniu.

Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa (może w ramach lekcji) swoich klas i uczniów. Zachęcamy do indywidualnej rejestracji przez uczniów.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki, uczniów, nauczycieli, całe klasy i społeczności szkolne na internetowy Regionalny Festiwal Naukowy E(x)pory we Wrocławiu ONLINE 19 marca 2021 roku!

SPOTYKAMY SIĘ NA PLATFORMIE HOPIN

Program Wrocław_2021 (.pdf)

REX Wrocław_instrukcja (.pdf)

Skip to content