Home » Aktualności » Wystartowała rejestracja na Szkołę z Gigantami!

Wystartowała rejestracja na Szkołę z Gigantami!

Po raz kolejny zapraszamy szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe do udziału w darmowej akcji webinarów poświęconych programowaniu oraz matematyce!

giganci

Drodzy uczniowie!

Już w maju możecie wziąć udział w webinarach  “Szkoła z Gigantami: Programowanie w 4 wymiarach gamingu”, w trakcie których, w zależności od grupy wiekowej, w Scratchu przeniesiecie się do świata gier lub stworzycie własne strony internetowe nawiązujące do Waszych ulubionych gier. Ale to nie wszystko!

Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty i maturzysty” to część webinarów, w trakcie których będą omawiane i rozwiązywane zadania, jakie mogą wystąpić na tych ważnych egzaminach!

“Szkoła z Gigantami” to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki.

Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.

W ramach “Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach.

„Programowanie w czterech wymiarach gamingu” – to cykl bezpłatnych webinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, prowadzonych przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 12 lat (i młodsi) oraz 13 lat (i starsi).

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defence, tanks oraz battle royal, a wszystko to osadzone będzie w środowisku Scratch.

Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JS.

Nowość! Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty i maturzysty

W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby Was nic nie ominęło! https://www.facebook.com/events/356646989038340/

Sprawdźcie szczegóły i wypełnijcie indywidulanie  formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach:
szkolazgigantami.pl

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania

Skip to content