Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Znamy wyniki konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

W dniu dzisiejszym w Sali Rycerskiej Ratusza miało miejsce uroczyste podsumowanie XXVII edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”. Do niniejszego konkursu zgłoszonych zostało trzech uczniów w kategorii indywidualnej „Ósemka” – Alan Ratajczak (klasa 3TMO), Arkadiusz Szwarczyński (klasa 2TCU) oraz Bartosz Maskulanis (klasa 4TOK).

I … udało się Bartosz Maskulanis zdobył wyróżnienie w kategorii „Ósemka”.

Przypomnijmy, Bartosz Maskulanis – tegoroczny maturzysta, uczeń Technikum nr 3 we Wrocławiu w Zespole Szkół nr 18, od czterech lat członek samorządu uczniowskiego, aktywny wolontariusz. Do każdej akcji organizowanej w szkole, jak i poza nią podchodzi z pełnym zaangażowaniem. To właśnie dlatego został zgłoszony do XXVII edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Za swoje poświęcenie dla innych, zaangażowanie we wszystkich akcjach oraz za chęć współpracy z różnymi instytucjami oraz osobami – zarówno na rzecz osób zdrowych, jak i przewlekle chorych, zasługuje na najwyższe wyróżnienie. Jest osobą bardzo pracowitą, która zawsze niesie bezinteresowną pomoc potrzebującym. Jego postawa, sumienność, uczciwość jest przykładem dla innych osób. Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu wiem, iż zasługuje on na wyróżnienie.

Alan Ratajczak jak również Arkadiusz Szwarczyński otrzymali dyplomy za udział w XXVII edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”.

Przypomnijmy do tegorocznego konkursu zgłoszonych zostało ponad 300 WOLONTARIUSZY!!! Tym bardziej cała trójka zasługuje na ogromne gratulacje!

GRATULUJEMY!!!

Skip to content