Home » Aktualności » Mamy wyróżnienie specjalne w IX Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”

Mamy wyróżnienie specjalne w IX Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”

Mamy wyróżnienie specjalne w IX Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!” w kategorii za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów wśród dużych Szkół. Wszystkim, którzy w akcję tę się włączyli, serdecznie dziękujemy!!! BRAWO!

W programie wzięło udział 1045 placówek z całej Polski! Udało się łącznie zebrać 142 tony zużytych baterii oraz prawie tonę zużytych telefonów!

Uczniowie Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Łącznie przekazaliśmy 312 kilogramów baterii, które trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.”

Już teraz zachęcamy do kolejnej edycji zbiórki baterii. Serdecznie zapraszamy!

http://www.zbierajbaterie.pl/aktualnosci/wyniki-ix-edycji-zbieraj-baterie-i-telefony

Skip to content