Home » Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 roku zainaugurowaliśmy w naszej Szkole nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy od spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych. Następnie o godzinie 10:00 odbyła się uroczystość, w które udział wzięła dyrekcja, przedstawiciele wszystkich klas wraz z wychowawcami, nauczyciele oraz pedagodzy. Podczas uroczystości przypomniano też, że pierwszy września to rocznica wybuchu II wojny światowej. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości nastąpiło wyprowadzenie Sztandaru Szkoły. Następnie dyrekcja nagrodziła klasy, które wygrały międzyklasową rywalizację Ligę Klas za rok szkolny 2019/2020 oraz 2020/2021. Na zakończenie spotkania do wspólnego zdjęcia zostali zaproszeni uczniowie, którzy przygotowali niniejszą uroczystość.

Skip to content