Home » Aktualności » Neuromed – cykl spotkań dla rodziców i dzieci zagrożonych kryzysem zdrowia psychicznego

Neuromed – cykl spotkań dla rodziców i dzieci zagrożonych kryzysem zdrowia psychicznego

Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu organizuje cykl spotkań dla rodziców i dzieci zagrożonych kryzysem zdrowia psychicznego. Tematyka będzie obejmować: różnorakie reakcje na trudne sytuacje życiowe (w tym zaburzenia adaptacyjne) oraz problematykę uzależnień wśród młodych ludzi. Forma spotkań będzie dopasowana do uczestników i zakłada cykliczne spotkania w grupach oraz indywidualne konsultacje dla rodziców i dzieci.

Podejmowane działania będą miały charakter psychoedukacyjny. Adresatami są dzieci oraz ich rodzice/opiekunowie mieszkający we Wrocławiu. Prowadzącymi są lekarze w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży, psycholodzy mający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz inni terapeuci. Oferta skierowana jest również dla osób, które korzystają obecnie ze świadczeń w ramach NFZ.

Projekt został sfinansowany ze środków publicznych w ramach realizacji zadania publicznego pn. Program wsparcia psychologicznego dzieci i młodzieży zagrożonych kryzysem zdrowia psychicznego oraz ich rodziców/opiekunów.
Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja wyłącznie telefoniczna pod numerem: 690 580 652
ulotka
Skip to content