Home » Aktualności » Wycieczka klasy IVTE i IVTMM

Wycieczka klasy IVTE i IVTMM

W dniach 6 -8 października. 2021 r. klasy IVTE i IVTMM wraz z wychowawczynią Joanną Rybczyńską i opiekunem Markiem Roszczewskim wybrały się w góry do Przesieki, Karpacza i Szklarskiej Poręby. Swoją przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzenia Zamku w Bolkowie, po przyjeździe do Przesieki wybraliśmy się na Wodospad Podgórnej i okolic cały dzień zakończyliśmy grillem w ośrodku. Następnego dnia po przyjeździe do Karpacza wjechaliśmy na Kopę wyciągiem następnie doszliśmy do Domu Śląskiego i dalej na Śnieżkę, pogoda nas nie rozpieszczała ale daliśmy radę choć widoki marne. Po zejściu ze Śnieżki ruszyliśmy na Słoneczniki a potem Pielgrzymy niestety przez mgłę nie udało na się zobaczyć z góry Małego i Wielkiego Stawu. Dotarliśmy w końcu do Kościółka Wang. W ostatnim dniu pojechaliśmy do Szklarskiej Poręby a tam poszliśmy nad Wodospad Kamieńczyka. Była to ostatnia wycieczka klas maturalnych teraz czeka ich ciężka praca do egzaminów.

Skip to content