Home » Aktualności » Paczka dla Lwowiaka

Paczka dla Lwowiaka

Kolejny rok Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. Św. Jadwigi przy tegorocznym współudziale Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Urzędu Miejskiego Wrocławia, Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność”, Centrum Historii Zajezdnia, Straży Miejskiej Wrocławia, 1KS Ślęzy Wrocław, podejmuje się organizacji szczytnej akcji, wspierającej Polaków zamieszkujących Kresy Wschodnie.

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest wyjątkowy, magiczny, to czas kiedy szczególnie otwarcie wyrażamy swoją empatię i wyciągamy pomocną dłoń do innych. Taką właśnie postawą można sprawić, aby na twarzach potrzebujących pojawił się uśmiech. Akcja “Paczka dla Lwowiaka” ma na celu przeprowadzenie zbiórki żywności trwałej, artykułów higienicznych, produktów do dezynfekcji i środków czystości, które zostaną przekazane naszym rodakom z Lwowa i jego okolic, będącym w trudnej sytuacji materialnej.

plakat

Skip to content