Home » Aktualności » Szkoła z Gigantami

Szkoła z Gigantami

“Szkoła z Gigantami” to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzonych przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 29 listopada i potrwa do 10 grudnia, natomiast zapisy na wydarzenie ruszają już 8 listopada. 

 

 

W ramach “Szkoły z Gigantami: Laboratorium AI” uczestnicy mogą wziąć udział w dwóch tematycznych webinarach z nauki programowania sztucznej inteligencji i tworzenia stron internetowych oraz webinarów z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty.
 

„Szkoła z Gigantami: Laboratorium AI” – to cykl  bezpłatnych webinarów z programowania i matematyki na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych.

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy trzy spotkania tematyczne z zakresu programowania sztucznej inteligencji w języku Scratch (przedział wiekowy 9-12 lat). Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript (przedział wiekowy 13-19 lat).

W tej edycji przygotowaliśmy specjalny ranking dla szkół!

Placówki, z których w wydarzeniu “Szkoła z Gigantami” weźmie udział największa liczba uczniów, otrzymają atrakcyjne nagrody!

I Miejsce

Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 3 000 zł na na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz stypendium na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.

II Miejsce

Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 2 000 zł na na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz stypendium na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.

III Miejsce

Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz stypendium na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.

Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma stypendium na wybrany krótki (miesięczny) kurs online w szkole Giganci Programowania do wręczenia najlepszemu programiście w szkole.

Dodatkowo, wszystkie szkoły, z których udział w naszych szkoleniach weźmie 25 i więcej uczniów, zostaną wyróżnione specjalnym certyfikatem uczestnictwa w akcji.

Liczbę zapisanych uczniów można monitorować na stronie:  ranking.szkolazgigantami.pl.

Skip to content