Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu

W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego, który ma w  założeniu dopomóc w ochronie różnorodności językowej jako dziedzictwa kulturowego został przeprowadzony konkurs w  ramach Ligi Klas. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu ilustrującego dosłowne bądź właściwe znaczenie związku frazeologicznego ze słowem JĘZYK. Prace uczniów wywieszone zostały na korytarzu szkolnym i zostały ocenione przez panie z biblioteki.

A oto szczegółowe wyniki:

  • I miejsce – klasa 3TEC, 1e  – 10 pkt.
  • II miejsce – klasa 2TO, 3eo – 8 pkt.
  • III miejsce – klasa 3TMC, 2TEB – 6 pkt.
  • IV wyróżnienie – klasa 2TMB, 3TUC – 4 pkt.
  • pozostałe klasy – 3 pkt.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!
Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content