Home » Aktualności » Podsumowanie siedmiomiesięcznej rywalizacji

Podsumowanie siedmiomiesięcznej rywalizacji

Po siedmiomiesięcznej rywalizacji I miejsce w Lidze Klas zajmuje klasa 3TMA (173 pkt). Drugie miejsce przypadło klasie 3TEC (154 pkt.), a trzecie klasie 2TEA (151 pkt.). Wyróżnienie przypadło klasie: 2TMC (150 pkt.) oraz 2em (55 pkt.).

Punkty liczone były z:

  • konkursów,
  • akcji charytatywnej,
  • zbiórki baterii,
  • zbiórki grosików,
  • zbiórki plastikowych nakrętek.

Przypominamy, że konkurs trwa cały rok szkolny!!! Klasy, które zajmą kolejno I, II i III miejsce, oraz dwie wyróżnione – jedna z technikum i jedna z branżowej szkoły I stopnia, otrzymają nagrody pieniężne.

Zachęcamy do rywalizacji! Pozdrawiamy!

Dzień Języka Ojczystego_plakat

Kartka świąteczna – Wielkanoc

Test konkurs wielkanocny

Pomoc_dla_Ukrainy

Zbiórka plastikowych nakrętek_03_2022

Zbiórka baterii_03_2022

Zbiórka grosików_03_2022

Wyniki LIGI KLAS

Skip to content