Home » Aktualności » Zaproszenie do udziału w PGE Turnieju Maszyn Wodnych 2022

Zaproszenie do udziału w PGE Turnieju Maszyn Wodnych 2022

Drodzy Konstruktorzy, Uczestnicy, Opiekunowie!

Zapraszamy uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do spróbowania swoich sił w roli konstruktorów turbin wodnych. Zbudujcie turbinę wodną, której zadaniem będzie podniesienie ciężarka o masie 5 kg na wysokość 2 m i wygrajcie atrakcyjne nagrody! Finał turnieju na PGE Narodowym.

 Zapraszamy Was na eliminacje regionalne, które odbędą się 21 października 2022 roku (piątek) we Wrocławiu w Zespole Szkół nr 18 przy ul. Młodych Techników 58.

Już teraz zapraszamy drużyny do budowy turbin wodnych! Już od poniedziałku 19 września można zapisać drużyny do udziału w niniejszym wydarzeniu. Szczegółowe informacje będą ukazywać się na  stronie internetowej:

https://pgeturniejmaszyn.pl/wodne/

Regulamin-PGE-Turniej-Maszyn-Wodnych-2022 (.pdf)

Do zobaczenia podczas eliminacji!
Gorąco zapraszamy!!!
Organizatorzy Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu

Skip to content