Home » Aktualności » Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

11 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych Technikum nr 3 i Szkoły Branżowej I stopnia. W tym roku mamy aż czternaście nowych klas, dlatego uroczystość odbyła się w dwóch odsłonach.

Uroczystość, jak co roku, miała bardzo podniosły charakter. Po wysłuchaniu „Mazurka Dąbrowskiego” przedstawiciele wszystkich klas złożyli przysięgę na sztandar szkoły. Przysięgę odebrał Pan Dyrektor Piotr Lusar, który w swoim przemówieniu przedstawił m.in. zalety naszej szkoły, dającej wiele możliwości rozwoju. Zachęcał uczniów do systematycznej pracy, dzięki której mogą zdobyć atrakcyjny zawód, gwarantujący w przyszłości sukces zawodowy.

Po zrobieniu klasowych zdjęć pełnoprawni już uczniowie klas pierwszych przeszli na spotkania z wychowawcami, aby złożyć podpisy na aktach ślubowania.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów, a za kilka lat pewności, że dokonali najlepszego wyboru.

Skip to content