Home » Aktualności » Rusza koło … naukowe zMOTOwani

Rusza koło … naukowe zMOTOwani

Szanowni Uczniowie Zespołu Szkół nr 18,

zapraszam Was do dołączenia do nowo powstałego Koła Naukowego zMOTOwani!

Działalność koła ukierunkowana jest na popularyzację wiedzy motoryzacyjnej, zdobywanie nowych umiejętności technicznych przez uczniów, a także dokonywania krytycznej analizy obecnych wyobrażeń dotyczących sytuacji klimatycznej. Ponadto, celem koła jest ułatwienie interdyscyplinarnego dialogu, uwzględniającego nauki techniczne: energetyczne, elektryczne, mechaniczne.

Chcę, aby koło naukowe zMOTOwani stanowiło przestrzeń do wspólnego zdobywania i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie inżynierii pojazdów samochodowych.

ZAPISY w sali 403 (IV pietro) w środy, czwartki i piątki.

Kamil Łodygowski – nauczyciel przedmiotów zawodowych

baner_gif

Skip to content