Home » Aktualności » Klasowe spotkania wigilijne

Klasowe spotkania wigilijne

22 grudnia zapanowała w naszej szkole bardzo świąteczna atmosfera. Uczniowie, ich rodzice i wychowawcy sprawili, że można było spędzić czas przy wspólnym wigilijnym stole. Podczas łamanie się opłatkiem było wiele wzruszeń wywołanych pięknymi, często bardzo osobistymi życzeniami. Odświętnie ubrani, w świątecznych nastrojach mogliśmy się spotkać w naszym gronie inaczej niż na co dzień. To dobrze, że szkoła to nie tylko zajęcia. To miejsce spotkań. Bardzo różnych. Często właśnie wzruszających. Także zaskakujących, nieoczekiwanych. Bardzo nas ucieszyła wizyta naszych absolwentów. Odwiedzili nas wychowankowie p. prof. M. Marcińczaka – uśmiechnięci, zadowoleni życia, szczęśliwi i spełnieni w życiu prywatnym i w pracy zawodowej. I… bardzo miło wspominają naszą szkołę. Cóż chcieć więcej?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. Choć żal było każdemu choćby na chwilę wstać od wigilijnego stołu, to jednak udało nam się kilka klas namówić do zdjęć.
Skip to content