Home » Aktualności » “CyberMistrz – rozwój kompetencji cyfrowych pracowników GOK-ów”

“CyberMistrz – rozwój kompetencji cyfrowych pracowników GOK-ów”

Fiszka Cyber Mistrz opis szkoleń (.pdf)

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego realizuje projekt “CyberMistrz – rozwój kompetencji cyfrowych pracowników GOK-ów”, finansowany z Funduszy Europejskich – Program Operacyjny Polska Cyfrowa, którego celem jest stworzenie struktury dostępu do wiedzy w zakresie prowadzenia i animowania aktywności cyfrowej, przygotowanie nauczycieli  do prowadzenia zajęć z kompetencji cyfrowych oraz wzrost aktywności cyfrowej uczniów.

W tym roku Fundacja oferuje uczniom 7 bezpłatnych szkoleń z zakresu: edukacja online, korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie, kompetencje medialne, bezpieczne zachowania w sieci, dostępność zasobów cyfrowych online, projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych, projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych, programowanie w różnych językach uwzględniające różne poziomy zaawansowania.
 plakat_www
Skip to content