Home » Aktualności » Zaproszenie do projektu polsko-ukraińskiego KEJOS CYRK BEZ GRANIC

Zaproszenie do projektu polsko-ukraińskiego KEJOS CYRK BEZ GRANIC

KEJOS – CYRK BEZ GRANIC 
PL / UA
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy i Polski oraz ich opiekunów do wzięcia udziału w projekcie KEJOS – Cyrk Bez Granic!

W programie cotygodniowe warsztaty ruchowe z akrobatyki, akrobatyki w powietrzu (chusta akrobatyczna, trapez), żonglerki (piłki, maczugi, diabolo, poje) i ekwilibrystyki (rola – bola, jazda na monocyklu, szczudła, slackline) oraz zajęcia teatralne. Finałem działań będzie wspólny pokaz cyrkowo-teatralny podczas Festiwalu Cyrkopole 2023.

Zajęcia prowadzone będą przez wrocławskich artystów/ki oraz pedagogów/żki teatru i cyrku. Będą miały charakter artystyczno – integracyjny i zostaną zrealizowane w duchu pedagogiki cyrku. Ich celem będzie rozwijanie; kreatywności poprzez gry i zabawy, umiejętności pracy w grupie, koncentracji, koordynacji ruchowej, kondycji, kompetencji społecznych oraz integracja międzykulturowa i zabawa.
Zajęcia prowadzone będą w 2 grupach wiekowych (7-12 lat oraz 12-18 lat). Rodziców uczestników/czek projektu zapraszamy na regularne spotkania warsztatowe prowadzone przez psychologów i specjalistów od integracji międzykulturowej. Rodzice będą także zachęcani, aby zaangażować się w przygotowanie pokazu pracy swoich dzieci oraz programu na finał projektu, który odbędzie się podczas Festiwalu Cyrkopole 23-25.06 2023

 INFO: https://fama.wroc.pl/kejoscyrkbezgranic/

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

lub w  w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Fama

https://fama.wroc.pl/kejoscyrkbezgranic/

Skip to content