Home » Aktualności » Sukces naszego ucznia!

Sukces naszego ucznia!

Miło nam poinformować, że uczeń klasy I TMB (technik mechatronik) Artiom Nowicki przywiózł z Los Angeles tytuł wicemistrza karate Kykushin w kategorii wiekowej do 15 lat, w mistrzostwach stanowych. To nie pierwsze trofeum Artioma. Jest bowiem mistrzem Pucharu Europy, zdobywcą III miejsca w Mistrzostwach Polski. Innych zawodów nawet nie wymienia, bo, jak twierdzi; „Tyle ich było…”
Urodzony w Kazachstanie, od pięciu lat w Polsce, od września 2022 – uczeń ZS 18, sport uprawia od najmłodszych lat. Zaczął o trenowania grapplingu, czyli od rodzaju walki wręcz wykorzystującego techniki chwytów. Potem był boks, a teraz odnosi sukcesy w karate Kykushin, a trenuje dopiero trzy lata. Ma już zielony pas (4 kyu), ale na nim nie poprzestanie – jak zapewnił w rozmowie z nami.
Artiomie! Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!
ARTIOM
Skip to content