Home » Aktualności » Warsztaty maturalne ze StuDMatem

Warsztaty maturalne ze StuDMatem

Szanowni Państwo,
Matura już niedługo, więc w tym roku, tak samo jak w poprzednich latach, nasze Koło Naukowe StuDMat organizuje bezpłatne warsztaty maturalne z matematyki, które mają na celu powtórzenie materiału do matury.
Zajęcia będą się odbywały zdalnie na platformie Teams (do każdego spotkania będzie link na naszej stronie https://studmat.wmi.amu.edu.pl/) w poniedziałki i piątki, począwszy od 6 marca 2023 roku. Zajęcia z poziomu podstawowego planujemy rozpoczynać o godzinie 18.00, a z poziomu rozszerzonego o godzinie 19.30 w powyższe dni. Prosimy odwiedzać przede wszystkim naszą stronę internetową https://studmat.wmi.amu.edu.pl/, ale również Facebooka i Instagrama i obserwować terminarz spotkań. W razie jakichkolwiek zmian, tam będą pojawiać się wszelkie wiadomości.
Prosimy o przekazanie informacji uczniom i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.
Z wyrazami szacunku
Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki
Skip to content