Home » Aktualności » Wyjazd na TARGI ENEX 2023 Kielce

Wyjazd na TARGI ENEX 2023 Kielce

W dniu 08.03.2023 uczniowie klasy 2TEO i 4TCU wraz z opiekunami zwiedzili XXV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki i Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – NOWA ENERGIA w Kielcach.

Najnowsze rozwiązania montażowe, fotowoltaiczne, modele inwerterów umożliwiające magazynowanie energii, pompy ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny – to tylko mała część oferty jaką zaoferowali tegoroczni Wystawcy.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Elektromobilności. Największą atrakcją były jazdy pokazowe samochodami elektrycznymi.

Na targach pojawiło się ponad 200 Wystawców w tym m.in. takie firmy jak Viessmann, Vaillant, Mitsubishii, Daikin, Growatt, Fronius – przedsiębiorstwa z 12 krajów wystawiających się aż w 7 halach wystawienniczych.

W trakcie pierwszego dnia Targów ENEX w strefie MiastOZE obywało sią Forum Pomp Ciepła, na którym mieliśmy także uczestniczyć, jednak opóźnienie związane z awarią pociągów w Opolu uniemożliwiło nam dotarcie na czas.

Ten czas poświęciliśmy na integrację klasy w pociągu …..

Skip to content