Home » Aktualności » Projekt polsko-niemiecki w Bochum – migawki z pobytu Bochum, 13.03.2023 r.

Projekt polsko-niemiecki w Bochum – migawki z pobytu Bochum, 13.03.2023 r.

8 marca 2023 grupa uczniów naszej szkoły poleciała wraz z opiekunami do Niemiec, aby wziąć udział w kolejnej edycji projektu zawodowego, który odbywa się tradycyjnie we współpracy z Technische Berufliche Schule 1 w Bochum.  Program obejmuje zajęcia z zakresu przedmiotów zawodowych, informatyki oraz wyjścia i wycieczki integracyjne i krajoznawcze. Dotychczas uczestniczyliśmy w zajęciach z robotyki i lutowania, poszliśmy z naszymi niemieckimi kolegami na kręgle, a dzisiaj rozpoczynamy praktyki zawodowe w firmie Deutsche Edelstahlwerke w Witten. 

Więcej szczegółów i zdjęć przedstawimy po zakończeniu projektu.

Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Uczestnicy projektu – uczniowie i nauczyciele z ZS nr 18

Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Skip to content