Home » Aktualności » KONKURS „Poznaj Polskę z PKP Intercity”

KONKURS „Poznaj Polskę z PKP Intercity”

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Poznaj Polskę z PKP Intercity”. Do wygrania są bilety grupowe, gadżety i nagrody pieniężne. W ramach konkursu należy nakręcić film, stworzyć kompozycję muzyczną lub wykonać pracę multimedialną przedstawiającą miejsce, do którego uczniowie chcieliby pojechać pociągiem PKP Intercity na wycieczkę klasową. Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych upływa 8 kwietnia 2023.

Na czym polega konkurs?

Praca konkursowa powinna w kreatywny sposób przedstawić miejsce, do którego Uczestnicy Konkursu chcieliby pojechać pociągiem PKP Intercity na wycieczkę klasową. Wykonanie pracy konkursowej polega na stworzeniu jednej z trzech form:

  • filmu;
  • kompozycji muzycznej;
  • pracy multimedialnej.

Zgłoszenia należy przesyłać przez formularz dostępny na stronie https://konkurspoznajpolske.pl/formularz. Plik cyfrowy zadania konkursowego musi być stworzony w jednym z formatów: MP3, MP4, MOV, WMV, AVI. Wielkość pliku cyfrowego nie powinna przekraczać 300 MB dla jednego zgłoszenia konkursowego. Przy ocenie będą brane pod uwagę m.in. oryginalność i estetyka wykonania.

Nagrody

Do wygrania w konkursie przygotowano następujące nagrody:

I nagroda

2 bilety grupowe dla 35 osób na przejazdy tam i z powrotem pociągami PKP Intercity w 2 klasie, w dowolnej kategorii pociągów, na dowolnej trasie w terminie realizacji do 30 czerwca 2023 roku, o łącznej wartości nieprzekraczającej 9200 zł netto. Gadżety o wartości 1500 zł netto.
Nagroda pieniężna o wartości 2000 zł netto na dowolny cel.

II nagroda

Gadżety o wartości 1500 zł netto. Nagroda pieniężną o wartości 1500 zł netto na dowolny cel.

III nagroda

Gadżety o wartości 1500 zł netto. Nagroda pieniężna o wartości 1000 zł netto na dowolny cel.

https://konkurspoznajpolske.pl/

konkurs

Skip to content