Home » Aktualności » „Zawodowa 18” – prezentacje uczniowskich projektów

„Zawodowa 18” – prezentacje uczniowskich projektów

19 kwietnia 2023 r. odbyty się w sali 208 pokazy uczniowskich prac wykonanych w ramach projektu „Zawodowa 18”

Wykonawcy zaprezentowali:

– model układu samoczynnego załączania rezerwy na stycznikach i na module SZR z symulacją braku napięcia i przełączania sygnałem zdalnie z pilota. Autorzy – uczniowie klas 4TOE i 4TED (technik mechanik i technik elektryk); promotor – p. Zbigniew Dąbrowski,

–  tablicę ćwiczeniową do realizacji zagadnień z zakresu budowy i działania wiertarek ręcznych. Autorzy – uczniowie klasy 3TO (technik mechanik); promotor – p. Stanisław Żurawki,

– tablicę ćwiczeniową do realizacji zagadnień z zakresu budowy i działania szlifierek ręcznych. Autorzy – uczniowie klasy 4TED (technik mechanik i technik elektryk); promotor – p. Stanisław Żurawki,

– tablice ćwiczeniowe do realizacji zagadnień z przedmiotu „Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych”. Autorzy – uczniowie kl. 2TEB (technik elektryk); promotor – p. Marek Jasiński,

 – model układu do montażu i demontażu połączeń z wykorzystaniem różnych rodzajów sprzęgieł. Autorzy – uczniowie kl. 4TMB (technik mechatronik); promotor – p. Mirosław Marcińczak,

– tablicę ćwiczeniową do realizacji zagadnień z zakresu automatyki i armatury stosowanych w chłodnictwie, klimatyzacji i pompach ciepła. Autorzy – uczniowie kl. 4TUC (technik chłodnictwa i klimatyzacji); promotor – p. Weronika Racięcka,

 – stanowisko do ładowania urządzeń mobilnych wykorzystujące system zasilania solarnego. Autorzy – uczniowie kl. 3TEO (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej); promotor – p. Małgorzata  Szymańska.

To była prawdziwa „techniczna uczta”! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem osiągnięć naszych uczniów! Cieszymy się, że możemy ich kształcić.

Wszystkim Autorom zaprezentowanych prac oraz ich Promotorom gratulujemy!

Skip to content