Home » Aktualności » Predators Games 2023

Predators Games 2023

Wielki sukces maturzysty Maurycego Żerebca ucznia klasy 4 TMB.

Dobiegły końca zmagania naszych reprezentantów szkoły w rozgrywkach Predator Games do których zgłosiło się 1044 drużyny z całej Polski.

Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w 4 grach.

  1. Fornite
  2. Rocket League
  3. Szachy
  4. League of Legends

Największym sukcesem może pochwalić się drużyna w szachach w której kapitanem i zarazem podstawowym zawodnikiem był Maurycy Żerebiec.

Uczeń naszej szkoły fantastycznie zaprezentował się w trzech kolejnych dniach rozgrywanych zawodów dochodząc do ścisłego finału z udziałem 8 najlepszych szachistów w Polsce.

Tam po niesamowitych emocjach związanych nie tylko z rywalizacją sportową, ale również niesportowym wspomaganiem się niedozwolonym sprzętem informatycznym przez innych zawodników, (organizatorzy mieli ogromny problem z ustaleniem czołowej czwórki zawodników) ustalono ostateczne wyniki.

Uczeń naszej szkoły Maurycy Żerebiec zajął 3 miejsce w Polsce. To ogromny sukces chociaż sam Maurycy liczył jednak na zwycięstwo.

Ponadto za zgłoszenie drużyn do rozgrywek w terminie, spełnienie procedur rejestrowo zgłoszeniowych do rozgrywek, logowania się na platformach rozgrywkowych, jak również rozegranie meczów inauguracyjnych w Predators Games, 3 nasze zespoły otrzymają pakiety powitalne w postaci plecaków. Dodatkowo opiekun drużyn Pan Marek Gut również otrzyma plecak oraz pamiątkową koszulkę. Wszystkie te nagrody będą wysłane przez organizatora na adres naszej szkoły w czerwcu.

Wspomniałem o naszych trzech drużynach z Welcome Pack, niestety czwarta nasza drużyna w Fortnite nie przystąpiła do rozgrywek w związku z czym organizator nie przyznał pakietu powitalnego dla tych uczniów. Wielka szkoda i zawód ze strony uczniów.

Mam nadzieję, że podczas zakończenia roku szkolnego w czerwcu uda nam się zaprosić obecnego maturzystę Maurycego Żerebca do szkoły w celu odebrania nagrody z Predator Games.

Bardzo serdecznie dziękuję dyrekcji szkoły oraz nauczycielom za życzliwość związaną ze wcześniejszym zwolnieniem uczniów do domu w dniu zawodów jak i zwolnienia z przygotowań się uczniów do lekcji podczas dni turniejowych. Dziękujemy!!!

Życzymy dalszych sukcesów naszym zawodnikom, którzy mogli poczuć ducha rywalizacji na arenie ogólnopolskiej w grach gamingowych.

Marek Gut opiekun reprezentacji

Skip to content