Home » Aktualności » Świadomość procentuje – program rozwoju mentalnego

Świadomość procentuje – program rozwoju mentalnego

Ruszyła III edycja programu „ Świadomość procentuje” od 12 września do 17 listopada nasi uczniowie, rodzice oraz nauczyciele będą mogli uczestniczyć w spotkaniach , które odbywać się będą online na platformie YouToube . Spotkania mają charakter wykładu i  dyskusji z młodzieżą w czasie rzeczywistym. Znanymi prelegentami to ekspert rozwoju mentalnego młodych ludzi i ich rodzin Michał Zawadka , Joanna Gdaniec, która będzie towarzyszyła przez cały program i będzie przewodnikiem dla rodziców oraz  nauczycieli na drodze świadomego rodzicielstwa oraz Andre Sterna , światowej sławy mówca. Projekt będzie obejmował cztery spotkania dla młodzieży oraz cztery spotkania dla rodziców i nauczycieli.

 Zapraszamy do wzięcia  udziału w tym niezwykłym wydarzeniu .

Koordynatorzy projektu

Anna Ruszczak
Małgorzata Opierowiec

whlf_bierzemy_udzial_story kopia

Skip to content