Home » Aktualności » Wrocławska Licealiada Młodzieży w koszykówce

Wrocławska Licealiada Młodzieży w koszykówce

Uczniowie ZS 18 wzięli udział w rozgrywkach Licealiady Młodzieży w Koszykówce. W Hali Sportowej WKK przy ul. Czajczej reprezentacja szkoły rozegrała trzy pasjonujące spotkania. Mecze z LO4 i A.Pwr były bardzo zacięte i po ambitnej walce do ostatniej minuty skończyły się niestety porażką niewielką różnicą punktów. Mecz z LO15 wygraliśmy zajmując ostateczni 3 miejsce w grupie.
Szkołę reprezentowali uczniowie Jakub Meder 1TEO, Dorian Ciszewski  2TEO, Radosław Jawor 2TEO, Maciej Grubecki 3TEO, Karol Kurowski 3TEO, Tymoteusz Lawrecki 3TEO, Wiktor Panek 3TEO, Kacper Pierożak 3TEO, Adrian Reszka 3TO, Mateusz Szczepaniak 4TEA, Dawid Łapa 4TO, Ryszard Merchelski 5TMC, Kiryl Sabatkowski 1TC, Aleksander Kotowski-Kosowski 2TO.

Gratulacje za waleczną postawę.
Reprezentację prowadzi
Pani Magdalena Plan

 1a  2

Skip to content