Home » Aktualności » Wolontariusze ZS18

Wolontariusze ZS18

6 i 17 listopada 2023r., w trakcie przygotowań do XIII edycji Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych Wrocław Games Fest 2023, odwiedziła nas grupa 30 wolontariuszy ze szkoły Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu. Podziękowania w szczególności kierujemy do klasy 3TEO oraz 2TE! Uczniowie nie tylko mogli zobaczyć jak wygląda przygotowanie dużego wydarzenia na ponad 3000 osób, ale również dowiedzieć się jak ważny jest wolontariat na rzecz lokalnej społeczności.

Uczniowie pomagali w pracach technicznych i porządkowych, wykazując się w dużej mierze zaangażowaniem, zainteresowaniem oraz nieukrywaną radością z pracy w gronie swoich kolegów. Bardzo dziękujemy młodzieży za wsparcie, dawkę dobrego humoru i to co dla nas bardzo ważne – możliwość poznania Was! Pani Agnieszce Mikołajczak dziękujemy za koordynację i słuszną wizję szerzenia wzorowych postaw moralnych i społecznych!

Skip to content