Home » Aktualności » Szlachetna Paczka klasy 2TEO

Szlachetna Paczka klasy 2TEO

Pod przewodnictwem pani Joanny Rychter, opiekunki klasy 2TEO, uczniowie włączyli się w akcję Szlachetna Paczka. Ta inicjatywa opiera się na idei bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym oraz ich rodzinom, uwzględniając ich indywidualne potrzeby.

Wychowawczyni klasy 2TEO już po raz siódmy zaangażowała się w akcję Szlachetna Paczka. To dzięki jej motywacji uczniowie oraz rodzice zaangażowali się w tę ważną inicjatywę. I efekty przerosły nasze oczekiwania. Zebrali niezbędne artykuły, starannie je spakowali i przekazali do głównego magazynu.

Poświęcenie uczestników zostało docenione w postaci dyplomów i podziękowań. Wszyscy opuszczając magazyn, niesieni wzruszeniem, mogli poczuć satysfakcję z wykonanej misji – poczucie spełnienia, które zagościło w sercach wszystkich zaangażowanych.

Skip to content