Home » Aktualności » Podziękowania

Podziękowania

Podziękowanie za udział w maratonie pisania listów 2023 dla Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu

Od ponad 20 lat Maraton Pisania Listów Amnesty International zmienia życie ludzi, których prawa zostały złamane: przez rządy, policję, a nawet wielkie korporacje. Co roku miliony osób na całym świecie jednoczą siły, aby stanąć w ich obronie i odmienić ich los. Dzięki Wam jest to możliwe!

Bohaterowie i bohaterki tegorocznego Maratonu bronili praw swoich społeczności, za co zostali surowo ukarani. W ramach Maratonu Pisania Listów 2023 to my zawalczyliśmy o ich prawa. Wspólnie napisaliśmy w ich obronie setki tysięcy listów w całej Polsce!

Dziękujemy, że stoicie po stronie praw człowieka i razem z nami walczycie z niesprawiedliwością. Dziękujemy za udział w Maratonie Pisania Listów i pokazywanie innym, jak dużą moc sprawczą mają nasze słowa, jak wiele może zmienić tak z pozoru niewielkie działanie.

Iskra odwagi jest w każdym z nas. Nie pozwólmy jej zgasnąć.

 Podziękowania_ZS18

Skip to content