Home » Aktualności » Bezpłatne zajęcia z matematyki dla maturzystów – zaproszenie

Bezpłatne zajęcia z matematyki dla maturzystów – zaproszenie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy studentami III roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Chcielibyśmy Państwa poinformować o naszej prospołecznej inicjatywie, którą realizujemy jako Fundacja Kanał Studencki.

Wiemy jak niestety wygląda rynek korepetycji w Polsce. Od miesięcy rozmawiamy z maturzystami, którzy z powodu ograniczeń finansowych często nie mogą pozwolić sobie na taki luksus. Jako że celem naszej Fundacji jest wyrównywanie dostępu do edukacji, postanowiliśmy zapewnić maturzystom bezpłatne wsparcie.

W ramach projektu TuMatura organizujemy darmowe korepetycje z matematyki na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się w formie live na platformie YouTube. Oprócz tego maturzyści mogą korzystać z profesjonalnych materiałów wideo dostępnych na naszym kanale. Tworzymy także własne materiały edukacyjne do pobrania za darmo na www.tumatura.pl.

Zależy nam na tym, żeby być wsparciem dla nauczycieli i razem z nimi pomagać każdemu, kto chciałby ukończyć szkołę z jak najlepszymi wynikami na świadectwie maturalnym. Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji o naszym projekcie na stronie internetowej szkoły, w social mediach, w biuletynach (załączamy plakat) czy też przekazanie informacji bezpośrednio uczniom i ich rodzicom.

Szczegółowe informacje projektu mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.tumatura.pl. Dziękujemy za pomoc w dotarciu z naszą inicjatywą do jak największej liczby uczniów. Wierzymy, że wsparcie w edukacji powinno być dostępne dla każdego.

Skip to content