Home » Aktualności » Zaprezentowaliśmy się na targach edukacyjnych w SP 25

Zaprezentowaliśmy się na targach edukacyjnych w SP 25

10 kwietnia gościliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 we Wrocławiu, by wziąć udział w zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 25 im. Franciszka Juszczaka targach edukacyjnych o chwytliwej nazwie „Jedną nogą w szkole średniej”. Nasi uczniowie prezentowali ofertę edukacyjną Zespołu Szkół nr 18 na rok szkolny 2024/2025.

Doskonale przygotowani, z prawdziwą pasją opowiadali ósmoklasistom o swoich kierunkach kształcenia. Zwiedzający byli pod wrażeniem naszych stoisk profesjonalnie przygotowanych przez nauczycieli poszczególnych zawodów wraz z uczniami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej liczby zwiedzających. Uważnie słuchali, zadawali liczne pytania, a niektórzy (już z pewnym znawstwem tematu) podejmowali z naszą młodzieżą ciekawe dyskusje. Niewątpliwie ODNIEŚLIŚMY SUKCES. Było tak miło, że polecamy się za rok!2

Skip to content