Home » Aktualności » Koło naukowe zMOTOwani na targach motoryzacyjnych

Koło naukowe zMOTOwani na targach motoryzacyjnych

W piątek 5 kwietnia 2024 r. jako członkowie koła naukowego zMOTOwani wraz z opiekunem p. drem Kamilem Łodygowskim pojechaliśmy na targi motoryzacyjne do Poznania.

Jest to wielkie wydarzenie, idealne dla zapalonych miłośników motoryzacji. Wystawy znajdowały się na różnych halach, każdy więc mógł znaleźć coś dla siebie: od  luksusowych samochodów cywilnych po luksusowe samochody oraz motocykle. Pomiędzy wszystkimi halami znajdował się plac, na którym w większości auta marki BMW „latały” bokiem, robiąc przy tym mnóstwo dymu.

Najwięcej uwagi przyciągała hala z samochodami luksusowymi, takimi jak: Porsche, McLaren i Lamborghini.

Poczułem się tam jak małe dziecko w sklepie z zabawkami. Polecam każdemu !

Wojciech Leja – uczeń kl. II TMB

Skip to content