Home » Aktualności » Abiturienci 2024

Abiturienci 2024

26 kwietnia nasi maturzyści uroczyście zakończyli kolejny etap w ich życiu – pięcioletnią edukację w technikum. W naszej szkole nie tylko zdobywali wiedzę, ale też nawiązali wiele znajomości, zdobyli przyjaciół. Dorośli.

Czas w szkole średniej to bardzo ważny okres w życiu człowieka. To właśnie wtedy z dzieci stajemy się ludźmi dorosłymi; to wówczas krystalizujemy pomysł na życie; to w tym okresie znajdujemy często odpowiedzi, w jaki sposób zrealizować nasze marzenia. Nieprzypadkowo wybitny poeta Krzysztof Kamil Baczyński nazwał ten etap w życiu człowieka „czasem wielkiej rzeźby”.

Drodzy Abiturienci! Niechaj Wam się wiedzie! Realizujcie swoje plany, idźcie własną drogą, nawet na przekór wszystkiemu, ponieważ ważne jest, żebyście żyli po swojemu. To uczyni Was szczęśliwymi.

Wszystkiego dobrego!

Skip to content