Home » Aktualności » Wyjazd na  Międzynarodowe Poznańskie Targi GRENNPOWER i INSTALACJE 2024

Wyjazd na  Międzynarodowe Poznańskie Targi GRENNPOWER i INSTALACJE 2024

W dniu 23.04.2024 uczniowie klasy 3TEO wraz z opiekunami p. Małgorzatą Szymańską i p. Darią Baszczak zwiedzili  Poznańskie Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii – GRENNPOWER, Energetyki EXPOPOWER oraz INSTALACJE.

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii, dając im możliwość poznania rynkowych tendencji, wymiany praktycznych spostrzeżeń czy analizowania wyzwań i możliwości przed jakimi stoi branża.

Razem z Targami INSTALACJE, Targi GREENPOWER stworzyły w tym roku jedno z większych w Polsce wydarzeń oferujące kompleksowe wyposażenie budynków w elementy dystrybucji energii (rozdzielnie, zabezpieczenia, kable, osprzęt, automatyka) oraz instalacje OZE (odnawialne źródła energii: instalacje fotowoltaiki, pomp ciepła i rekuperacji), ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.

Nasi uczniowie wzbogacili swoją wiedzę techniczną o najnowsze trendy w dziedzinie technologii odnawialnych źródeł energii oraz instalacji . Choć także nie zapomnieli o wzmocnieniu ciała.

Skip to content