Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Znamy wyniki konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

W dniu dzisiejszym w Sali Rycerskiej Ratusza miało miejsce uroczyste podsumowanie  XXX edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”. Udało się….!!! Grupa Młodych Talentów SU (Samorządu Uczniowskiego) Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii „Ósemki – Grupy” .

Grupa Młodych Talentów SU to czternastoosobowy zespół młodych, zapalonych wolontariuszy, którzy niosą potrzebującym pomoc i energię. Są aktywni w wielu dziedzinach. Od początku swojego istnienia czynnie angażują się w działalność szkoły i wielu instytucji. Nigdy nie przechodzą obojętnie obok potrzebujących, są sumienni, pracowici, bardzo zaradni. Można na nich polegać. Są małą grupą, ale bardzo aktywną. Pomaganie dla nich nie jest żadnym wyczynem, lecz codziennością, a poświęcony czas nie jest czasem straconym. Przy każdej nadarzającej się okazji starają się pomagać innym.

Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu wiem, iż grupa Młodych Talentów SU zasługuje na wyróżnienie.

GRATULUJEMY!!!

 

Skip to content