Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026 r. w sali 208 “A” dla:
- klas Technikum – o godzinie 9:00 (zapraszamy delegacje klas)
- klasy III Szkoły Branżowej – o godzinie 11:15 (całe klasy)
- klasy I i II Szkoły Branżowej – o godzinie 11:00 (zapraszamy delegacje klas)
Spotkania z wychowawcami dla klas Technikum odbędą się o godz. 8:00 w wyznaczonych salach lekcyjnych. Podczas tych spotkań uczniowie otrzymają świadectwa.








