Home » Aktualności » „PRAWA CZŁOWIEKA NIE SĄ NAM DANE RAZ NA ZAWSZE – rola Parlamentu Europejskiego w umacnianiu praw człowieka”.

MIASTO WROCŁAW I WROCŁAWSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI zapraszają uczniów wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w projekcie “PRAWA CZŁOWIEKA NIE SĄ NAM DANE RAZ NA ZAWSZE – rola Parlamentu Europejskiego w umacnianiu praw człowieka” w ramach projektu zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach na:

1. Fotoreportaż na temat “praw człowieka we współczesnym świecie”,

2. Wystąpienie publiczne “Co byś powiedział/a na temat ochrony praw człowieka i obywatela, gdybyś miał/a okazję wystąpić na forum Parlamentu Europejskiego?”.

Szczegółowe informację o projekcie i konkursach na stronie głównej projektu: www.prawaczłowieka.eu oraz www.cdn.wroc.pl oraz u koordynatorów projektu w szkołach.

dyplom_prawa