Home » Aktualności » „Laurki na Dzień Babci i Dzień Dziadka”

„Laurki na Dzień Babci i Dzień Dziadka”

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaprosił dwuosobowe reprezentacje klas do wspólnego wykonywania laurek dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego we Wrocławiu. Była to druga tego typu akcja w Zespole Szkół nr 18. Do konkursu zgłosiło się 17 drużyn, a efekty prac zaskoczyły wszystkich!!! Prace zostały wywieszone na korytarzu szkolnym, a ocenią je pracownicy Szkoły. Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas!

Wszystkie wykonane laurki zostaną przekazane podczas ferii zimowych przez członków samorządu uczniowskiego Szanownym Mieszkankom Zakładu Opiekuńczko-Leczniczego przy ul. Traugutta, gdzie w życzliwej atmosferze, spędzą czas na rozmowach. Panie jak zwykle będą bardzo wzruszone!!!

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!