Home » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego klasy 3TUD

Zakończenie roku szkolnego klasy 3TUD

Zakończenie roku szkolnego

25 kwietnia w Zespole Szkół nr 18 we Wrocławiu odbyło się uroczyste ukończenie szkoły przez abiturientów Technikum dla Dorosłych. Uroczystość rozpoczęła pani dyr. Danuta Matuszewska powitaniem wszystkich absolwentów. Następnie wraz z wychowawczynią klasy – panią Renatą Grzybowską wręczyły słuchaczom zarówno świadectwa ukończenia szkoły, jak i dyplomy za dobre wyniki w nauce oraz wzorową frekwencję.  W dalszej części głos zabrali słuchacze, dziękując nauczycielom za lata pracy, nauki i opieki oraz składając na ręce dyrekcji kwiaty. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy połamania piór na maturze, kontynuowania nauki na wymarzonych uczelniach i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

 

Tekst – R. Grzybowska, Fot. – E. Sidor, R. Grzybowska

Skip to content