Home » Aktualności » Festiwal Nauki 2013 r.

Festiwal Nauki 2013 r.

W dniu 25 sierpnia 2013 r. uczniowie klasy 2 TME oraz 2 TE pod opieką Pani Renaty Grzybowskiej oraz Pani Diany Grycner uczestniczyli w wykładach edukacyjnych w ramach Festiwalu Nauki 2013 r. we Wrocławiu. Wykłady odbyły się dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i prezentowane były w formie multimedialnej wraz z pokazem doświadczeń. Klasa 2 TE wybrała się na wykład poprowadzony przez studentów Wydziału Chemii Politechniki Wrocławskiej pod nadzorem dr inż. Elżbiety Wojaczyńskiej „Wszystkie kolory chemii”. Klasa 2 TME wybrała się na wykład prowadzony przez mgra inż. Pawła Karwata z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej „Jak zbudować robota i nauczyć go fizyki?” Uczniowie obu klas spotkali się na wykładzie poprowadzonym przez studentów Politechniki Wrocławskiej „Chemia na co dzień”. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali wykładowców i już zgłosili chęć uczestnictwa w kolejnych spotkaniach.

 

 

 

 

Skip to content