Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu na plakat o sprzątaniu świata

Rozstrzygnięcie konkursu na plakat o sprzątaniu świata

„ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ” – pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata – Polska”, której finał przypada, jak zwykle, na 3. tydzień września. W naszej szkole Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielkami przedmiotów przyrodniczych, czyli paniami: Elżbietą Selwą, Dianą Grycner i Jolantą Krużycką, ogłosili międzyklasowy konkurs na plakat z okazji niniejszego święta. Technika wykonania prac była dowolna. 20 września wszystkie zgłoszone do konkursu plakaty zostały umieszczone na szkolnym korytarzu. Do oceny prac zostali zaproszeni nauczyciele, dyrekcja oraz uczniowie, którzy oddawali głosy na wg nich najciekawszą. Wszystkie prace były wyjątkowe i oryginalne, dlatego wybór tej jedynej okazał się bardzo trudny.

A oto wyniki:

• I miejsce – klasa 3 TO,

• II miejsce – klasa 1 TSA,

• III miejsce – klasa 1 TE.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom oraz jurorom bardzo dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!

Skip to content