Home » Aktualności » Kto jest kim, czyli nauczyciele na zdjęciach z dzieciństwa

Kto jest kim, czyli nauczyciele na zdjęciach z dzieciństwa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w piątek,  11 października, w sali 208 Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs dla uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestników było rozpoznanie nauczycieli na ich zdjęciach – zarówno z dzieciństwa, jak i z młodości. Konkurs poprowadzili: Elżbieta Nowaczyk (kl. 3TSA) oraz Igor Dżoń (kl. 2TME). Uczestnicy zmagali się w trzech etapach: pierwszy był testem próbnym zwany „zwierzątkowym”, drugi etap to rozpoznanie nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa, a w trzecim drużyny miały za zadanie rozpoznać nauczycieli na ich zdjęciach z młodości. Konkurs ten był kolejną konkurencją Ligi Klas. Pierwsze miejsce zajęła kl. 3TSA, drugie kl. 3TO, a trzecie kl. 2TO.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content