Home » Aktualności » Zasady konkursu z okazji Halloween

Zasady konkursu z okazji Halloween

W dniu 29 października 2013 r. Samorząd Uczniowski przeprowadzi konkurs na „Najlepsze przebranie z okazji Halloween”. Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie proszeni są o przyjście w niniejszym dniu w ciekawym przebraniu związanym tematycznie z obchodami Halloween. Sposób przebrania jest dowolny, liczy się pomysłowość i tematyczny związek ze świętem. Osoba, która przyjdzie przebrana – otrzyma od opiekuna SU  trzy „talony” zwalniający go z odpowiedzi, niezapowiedzianych kartkówek.

Talony można będzie wykorzystać do końca listopada. Dodatkowo jeśli przebierze się cała klasa, otrzyma od członków SU słodki upominek. Na zakończenie konkursu wszyscy przebrani uczniowie zostaną poproszeni do pamiątkowego zdjęcia – a jury oceni kostiumy. Przyznane punkty zostaną doliczone do Ligi Klas.

Skip to content