Home » Aktualności » Konkurs rozstrzygnięty – święto Halloween

Konkurs rozstrzygnięty – święto Halloween

Nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skróconym All Hallows’ E’en, czyli wcześniejszym „All Hallows’ Eve” – wigilia Wszystkich Świętych. Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na „Najlepsze przebranie z okazji Halloween”. We wtorek 29 października uczniowie biorący udział w niniejszym konkursie przyszli do szkoły w ciekawym przebraniu związanym tematycznie z obchodami święta m.in. za straszne postacie filmowe. Liczyły się: kreatywność, pomysłowość oraz tematyka przebrania. Na wszystkich uczniów czekały przygotowane wcześniej „talony” zwalniające ich z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek oraz słodki upominek. Talony ważne są do końca listopada. Uczniowie sami decydują, kiedy je wykorzystają. Wszystkie przebrania uczniów były wyjątkowe i oryginalne. Najliczniej przebrała się klasa II TME, która zajęła I miejsce. Drugie miejsce przypadło w udziale klasie 1TO, a trzecie zajęły klasy: 1TE, 2TE oraz 3TSA. Na zakończenie konkursu wszyscy przebrani uczniowie poproszeni zostali do pamiątkowego zdjęcia. Przyznane punkty zostaną doliczone do Ligi Klas.

Skip to content