Home » Aktualności » Konkurs rozstrzygnięty – Dzień Życzliwości

Konkurs rozstrzygnięty – Dzień Życzliwości

15 listopada uczniowie Zespołu Szkół nr 18 mieli możliwość wykazania się zdolnościami plastycznymi. W tym dniu zadaniem uczestników było, w ramach konkursu, wykonanie plakatu promującego „Dzień Życzliwości”. W dniu 18 listopada prace uczniów SU umieścił na korytarzu szkolnym. Do oceny plakatów zostali zaproszeni nauczyciele, dyrekcja, uczniowie wszystkich klas oraz pozostali pracownicy szkoły, którzy oddawali głosy na najlepszą według nich pracę. Wszystkie były wyjątkowe i oryginalne, dlatego wybór tej jedynej okazał się bardzo trudny. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3TME z 30 głosami. Drugie miejsce przypadło klasie 1TSA, a trzecie zajęła klasa 2TO. Wyróżniona została klasa 1TO. Przyznane punkty zostaną doliczone do Ligi Klas.
Samorząd Uczniowski dziękuje za udział w konkursie!!!

Skip to content