Home » Aktualności » Wyniki konkursu “Fizyka, chemia i geografia na wesoło!”

Wyniki konkursu “Fizyka, chemia i geografia na wesoło!”

Czas szybko „leci”! Jeszcze niedawno ogłaszaliśmy, że odbędzie się konkurs, a już dzisiaj znamy jego wyniki! Ale od początku. Od kilku dni formowały się czteroosobowe drużyny, które miały stanąć ze sobą w szranki 5 grudnia 2013 roku w konkursie „Fizyka, chemia i geografia na wesoło”. I nadszedł czas próby! Konkurs odbył się w sali 208. Rozpoczął się po godz. 8:00! Poprowadzili go: Elżbieta Nowaczyk z klasy III TSA oraz Igor Dżoń – uczeń klasy II TME. Pytania konkursowe przygotowały: z fizyki – p. Renata Grzybowska, z chemii – p. Diana Grycner natomiast z geografii – p. Elżbieta Selwa, które zasiadły w Jury. W rywalizacji wzięło udział 11 drużyn. Przez trzy godziny lekcyjne zmagały się z pytaniami, a było to nie lada wyzwanie! Konkurs składał się z 3 etapów : RUNDA PIERWSZA (łatwiejsza) –z 9 pytań (po 3 z każdego przedmiotu), RUNDA DRUGA (trochę trudniejsza) – z 9 pytań (po 3 pytania z każdego przedmiotu) FINAŁ –z 6 pytań (po dwa pytania z każdego działu, za dwa oraz za cztery punkty). Pierwsze miejsce zajęła klasa II TME. Drugie miejsce przypadło w udziale klasie ITE. Trzecie zajęła klasa II TO. Wyróżniona została klasa III TO. Gratulujemy! Samorząd Uczniowski dziękuje za udział w konkursie Szanownemu Jury oraz wszystkim uczestnikom. Przypominamy, że przyznane punkty zostaną doliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas.

Skip to content