Home » Aktualności » Świąteczny Konkurs Graficzny rozstrzygnięty!

Świąteczny Konkurs Graficzny rozstrzygnięty!

Mamy zwycięzcę Świątecznego Konkursu Graficznego. Został nim uczeń klasy Iv TE – Dawid Kazula. Przypomnijmy, że zadanie konkursowe polegało na wykonaniu oryginalnego projektu ozdoby lub kartki świątecznej, która kojarzyć się będzie ze specyfiką ZS nr 18. W pracach uwzględnić więc należało np. charakter mechaniczno-elektryczny szkoły lub zawody, w których kształci. Dawid w swój projekt włożył dużo wysiłku, ponieważ wybrał dość trudne narzędzie – program POV-Ray, w którym tworzenie grafiki polega na wpisywaniu poleceń specjalnego języka programowania. Uczeń, w obecności Dyrekcji, otrzymał od jury w składzie: p . Tomasz Jarosz – przewodniczący oraz p. Edyta Sidor i p. Ryszard Gaweł, dyplom i nagrody. Laureatowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

animacja

Skip to content