Home » Aktualności » V MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY

V MIEJSCE NASZYCH PIŁKARZY

18.12.2013. w Hali MCS przy ul. Parkowej miała miejsce III runda Mistrzostw Wrocławia w Halowej Piłce Nożnej. O wejście do finału walczyło 8 drużyn, które wyszły zwycięsko z eliminacji, ustawionych w dwóch grupach. Z każdej grupy do finału kwalifikowały się 2 drużyny. Jak widać trafiliśmy do grupy trudniejszej. Nasza drużyna rozegrała 3 mecze (w grupie system “kzk”).Oto wyniki:

ZS 18 : ZS 1 (SMS Junior) 0 : 1

ZS 18 : LO XI (Ślęza) 2 : 2 (P. Strugała, A. Jagła)

ZS 18 : ZS 4 (Śląsk) 3 : 0 (P. Mazij, Sz. Łasiński, P. Strugała)

Niestety nie zakwalifikowaliśmy się do finału – przesądził o tym wynik remisowy w drugim meczu. Na 10 sekund przed końcem meczu prowadziliśmy 2 : 1.Utrzymanie tego wyniku gwarantowało awans. Nastroje poprawiły sie trochę po 3 meczu. W bardzo ładnym stylu pokonaliśmy zespół ZS 4 (Śląsk). Graliśmy z przeciwnikami zorganizowanymi w klubach. I gdyby trochę więcej szczęścia… Zajęliśmy 5 miejsce. Skład drużyny: (na zdj. od lewej) Łukasz Zamojski, Adrian Jagła, Krzysztof Szot, Paweł Jasiński, Marcin Maziarz, Szymon Łasiński, Wojciech Grzegorczyn, Przemysław Mazij, Adrian Wątor i Piotr Strugała.)

 Tekst i fot. – J. Homańczuk

 

piłkarze

Skip to content